aktualne
DomůFitZbavte se křečových žil a přebytečné vody v těle, zkuste balanční cviky

Zbavte se křečových žil a přebytečné vody v těle, zkuste balanční cviky

-

Cvičení jógy mě neskutečně hodně pozitiv a každý si najde to své. Pokud vás trápí křečové žíly, máte špatné držení těla nebo potřebujete odbourat přebytečnou vodu v těle, zacvičte si spolu s námi.

Ve spolupráci s Justwoman a Zuko Maďaři jsme si pro vás přichystali sérii videí zaměřených na cvičení jógy. Zacvičte si i dnes s námi s třetí lekcí.

Ať už se rozhodnete cvičit doma nebo si vyběhnout na zahradu, následující cviky ulahodí nejen vašemu tělu, ale i mysli.

Balance
V pátém videu se zaměříme na balance. Pevné nohy na zemi, hlava v oblacích, pevný postoj a pevný střed těla. To vše najdete v 20-minutovém videu.

Balanční pozice pomáhají na lymfatický systém, odbourává díky tomuto cvičení přebytečnou vodu v těle, pomáháme cévnímu systému a bojujeme proti křečovým žilám. Rovněž získáváme správné držení těla a správné využití chodidla.

Už příští týden se můžete těšit na další část. Sledujte Diva.sk.

Pokud hledáte další inspirace na cvičení na doma, Justwoman si pro vás přichystal i online platformu, kde každý den můžete najít nové tréninky z různých oblastí. Ať už chcete zpevnit bříško, dát si kardio nebo vypnout mysl při józe. Každý den vám naservírují mix těch nejlepších trenérů a hodin, abyste si uměli vybrat, na co máte právě chuť. Tréninky jsou vždy jiné, exkluzivní a dostupné 48 hodin.

Na své si přijdou i samotní trenéři! V rámci projektu Justwoman Online se stačí zaregistrovat a začít trénovat klienty můžete i vy.

Must Read

- Reklama -PR článek