aktualne
DomůFitMatcha Slim – hubněte bez návratu nadváhy

Matcha Slim – hubněte bez návratu nadváhy

-

Matcha Slim je instantní zeštíhlující nápoj. Vznikl jako výsledek dvouletého laboratorního výzkumu, který prováděli vědci z Melbourne Institute for Food Technology. Obsahuje kombinaci přírodních látek, která stimuluje přirozené spalování tuků 6x rychleji.

4. týdenní proces

Jakým způsobem Matcha Slim funguje?

  • 1. týden

Dochází k procesu zvykání. Zklidní se centrální nervový systém, zlepší se spánek, dojde k potlačení nekontrolované chuti na jídlo. Hubnutí představuje 2-4 kilogramy.

  • 2. týden

Další týden následuje detoxikace. Je odstraněné přetížení organismu vodou a zbytky potravy. Zlepší se trávení. Ztráta váhy představuje 5-7 kilogramů.

  • 3. týden

Tělo začíná bojovat s tukem. Urychlí se přirozený proces oxidace tělního tuku a jeho rozklad. Tím se tělesný tuk sníží. Hubnutí představuje ztrátu 8-12 kilogramů.

  • 4. týden

Probíhá konsolidace výsledku. Dojde k urychlení metabolismu sacharidů, kalorie se mění na energii. Díky tomu nenarůstá hmotnost, i když je kalorický příjem vyšší. K redukci hmotnosti dochází v řádu 13-15 kilogramů.

Hubněte bez diety

Příprava Matcha Slim je velmi snadná. Postačí rozpustit jednu čajovou lžičku prášku ve 150 ml horké vody. Vzniklý nápoj nechte odstát 5-7 minut a pijte před jídlem.

K hubnutí dochází postupně. Nápoj tonizuje, ozdraví organismus a dodá vitalitu. Výsledky jsou viditelné za krátkou dobu. Nedostavuje se jo-jo efekt. Ideální je kúru opakovat každých 6 měsíců.

Vyzkoušejte také Black Latte nápoj vhodný pro každou věkovou skupinu. Pomáhá absorbovat tuk a mění jej na energii, odstraňuje z těla škodlivé toxiny, potlačí chuť k jídlu, poskytne dostatek energie, odstraní z těla nadbytečnou vodu a produkuje hormon štěstí dopamin.

Black Latte je ideálním pomocníkem pro stimulaci metabolismu. Lze jím nahrazovat jídlo až jeden měsíc. Během něj můžete dosáhnout velmi zajímavých výsledků.

Must Read

- Reklama -PR článek