aktualne
DomůRady a TipyVáčky pod očima? Máme tip, jak nad nimi zvítězit

Váčky pod očima? Máme tip, jak nad nimi zvítězit

-

Častokrát není vůbec jednoduché zvítězit nad problémy, které doslova sužují. Snižují dokonce sebevědomí a někdy se i zhoršují, ačkoliv se snažíte je odstranit. Přesně takový je boj proti nevzhledným váčkům, přesto jak se zdá, má jednoduché a efektivní řešení.

Jiskra v očích a mladistvá tvář

Bohužel i pytle pod očima mohou mít nějakou zdravotní příčinu, ale mnohem více za tím stojí úplně jiný problém, který má naštěstí jednodušší řešení než nemoc, která by se za tím schovávala. Je pravdou, že můžete navštívit nějaký kosmetický salon a zde se poradit jak s nimi řádně naložit, ale mnohdy se to bez zákroku neobejde. Naštěstí v dnešní době existují takové metody, že se to dá zvládnout v krátké době a dokonce bezbolestně. Stačí se objednat na patřičnou kliniku, kde odborníci posoudí stav a navrhnou možné řešení. Váčky pod očima nebudou mít již šanci sužovat, a navíc jedinec získá opět tu správnou jiskru plnou chuti do života. A jako bonus se mu promění doslova celý obličej. Zkrátka jakoby mu odstranění nevzhledných vaků vrátilo zpět několik let života.

Zákrok není nijak složitý

Pokud vás čeká operace očních víček, tak se nemusíte obávat. Provádí se obě dvě části, jak horních, tak spodních víček. Zhruba po 7 – 10 dnech se po operaci vrátíte zpět na kliniku a zde vám vyndají stehy. Je pravdou, že se jedná o velmi citlivou oblast a tak se musíte smířit s tím, že se objeví malé podlitiny nebo otoky, ale to je naprosto v pořádku, ony se brzo vytratí. Nicméně můžete tomu pomoci dostatečným odpočinkem. Stehy jsou vyndány a na běžné fungování vám již postačí jen týden řádného odpočinku. Poté se můžete úplně normálně začlenit do běžných fyzických aktivit.

Doporučení je dobré dodržovat

Po zákroku je skutečně dobré dodržovat veškeré rady a poté vše povede ke zdárnému konci a skvělému výsledku. Rovnou si můžete nechat doporučit i vhodný oční krém proti vráskám, protože přece jenom operací se věk ani stárnutí pokožky nezastaví. Speciální krémy se dají běžně zakoupit ve kvalitních e-shopech s přírodní kosmetikou, která skvěle prospěje pleti. Operace očních víček je nový začátek a otevřou se vám takové možnosti, o kterých se vám ani nesnilo. 

Must Read

- Reklama -PR článek