aktualne
DomůRady a TipyHotel přátelský pro rodiny s dětmi: Skvělé místo pro dovolenou

Hotel přátelský pro rodiny s dětmi: Skvělé místo pro dovolenou

-

Jestliže hledáte místo pro rodinnou dovolenou, pak je důležité najít hotel přátelský pro rodiny s dětmi. Ten najdete v Benecku, umístěny v krásné přírodě Krkonoš. Na děti zde čeká bohatý program, přičemž na své si přijdou i dospělí.

Skvělé ubytování

ProFamily Hotel TOP Benecko je skvěle vybavený a nabízí tak krásné ubytování na horách. Užít si zde můžete klidu, například v hotelovém wellness centru či na masážích. Vyrazit však můžete i za sportem, vzhledem k tomu, že je hotel u sjezdovky, jedná se o skvělou lokalitu, kam vyrazit na lyže. Díky tomu je toto místo oblíbené ubytování pro školy pro lyžařský výcvik. Hotel přátelský pro rodiny s dětmi však oceníte také jako rodina.

Školní výlety

Díky lokalitě a možnostem tohoto hotelu se jedná o skvělé ubytování pro školu a ubytování pro školku. Skupiny dětí si zde mohou užít letní tábor a další pobyty pro školy, ať už se jedná třeba o adaptační pobyty a adaptační kurzy či jiné zážitky. Během léta je zde pro děti připraven animační program, díky kterému se rozhodně nebudou nudit. K hotelu navíc patří restaurace, která nabízí lahodné pokrmy. Snídani máte v ceně, vyrazit však můžete za skvělým jídlem i během dne.

Zábava pro děti

Díky tomu, že je tento hotel zaměřen na děti, najdou zde ratolesti řadu možností zábavy. Čeká zde na ně vnitřní herna se spoustou hraček, stolním fotbálkem a dalším. Svůj čas navíc mohou trávit také na venkovním hřišti, které je vybaveno klouzačkou, houpačkou a pískovištěm. Společné prostory jsou navíc pod ochranou, takže se nemusíte bát o bezpečnost. Každý pokoj je pak vybaven požárním hlásičem a zásuvky mají dětskou záslepku. I menší děti tady budou v bezpečí.

Toto místo nabízí pro děti spoustu možností, přičemž svůj program zde najdou i dospělí. Díky tomu je to tak oblíbená lokalita pro rodinné dovolené a školní pobyty.

Must Read

- Reklama -PR článek