aktualne
DomůRady a TipyV současné době není problém si vytvarovat postavu pěkně na míru

V současné době není problém si vytvarovat postavu pěkně na míru

-

Máte určité představy o své postavě, ale nedaří se vám ji viditelně vytvarovat do podoby, se kterou byste byli spokojeni? Nezoufejte, ještě jste nevyzkoušeli nejmodernější technologii, která vás může dokonale přesvědčit o pravém opaku. Nikdy není pozdě na změnu, jen je třeba najít správný směr.

Masáž, která prospěje zdravému tělu

Tentokrát se nebudeme věnovat klasickým masážím, které jsou rozhodně přínosné pro tělo. Nicméně si neporadí například s odstraněním strií, které trápí nejen ženy po porodu, které najednou přibraly, ale i další jedince, mezi které patří i muži. LPG masážje lokalizované ošetření, které se provádí certifikovanými přístroji. Viditelnost a efektivita se dostavuje po velmi krátké době a dokonce není problém tímto způsobem pomoci i dalším problematickým partiím, na které rozhodně není nikdo pyšný a to nejen, že se pouze odstraní strie.

Zaměřte se na obličej

Na obličejových partiích se dá poznat ihned jak je to s vaším věkem. Přesto můžete vyjít směle vstříc proti zákonům stárnutí a tak trochu oklamat svůj skutečný věk. Cena za vypnutí obličeje není tak vysoká a navíc vám to rozhodně pozvedne sebevědomí. Niťový lifting je v podstatě zákrok, který je ihned viditelný. Podpoří bez problémů zhutnění pokožky. Vypíná kontury obličeje, pozvedne i obočí, dokáže vypnout krk, dokonce i povadlé koutky. Následně ke zvětšení rtů lze využít opět odborný zásah, který se provádí v aplikaci kyseliny hyaluronové.

Pomocník pro krásné vlasy

V tomto případě se vyplatí aplikovat brazilský keratin, který samozřejmě není novým moderním trendem, jen v současné době našel více svých příznivců. Keratinová kůra se hodí pro všechny typy vlasů, kterým poskytuje dokonalou výživu a regeneraci. Běžný keratin se v některých případech zažehluje do vlasů za pomoci speciálních žehliček a to při poměrně vysoké teplotě. Je pravdou, že po této kůře je třeba počkat třeba tři dny, než si začnete dále upravovat vlasy fénem, umývat či jinak ošetřovat, aby měl keratin možnost proniknout co nejhlouběji. Brazilský keratin je skutečný boom pro vlasovou kosmetiku a není divu, že se neustále po něm zvyšuje samotná poptávka. U nás prozatím tolik rozšířený není, ale není problém si vyhledat kadeřnické salony, kde vám tuto službu rádi poskytnou.

Must Read

- Reklama -PR článek