aktualne
DomůRady a Tipy8 důvodů, proč se rozhodnout pro vestavné spotřebiče do kuchyně

8 důvodů, proč se rozhodnout pro vestavné spotřebiče do kuchyně

-

Čeká vás vybudování nové nebo rekonstrukce staré kuchyně? Pak se vám jistě honí v hlavě otázka, jestli si do budoucí kuchyňské linky zabudovat volně stojící nebo vestavné spotřebiče. My vám prozradíme 8 důvodů, proč je dobré zvolit si ty vestavné.

Když vejdete do kuchyně, už na první pohled poznáte, jestli jsou v ní spotřebiče vestavné nebo samostatně stojící. V případě vestavných spotřebičů působí kuchyně uceleným dojmem, má jednotný styl a vše je v jednom designu. Investovat do vestavby se vyplatí i v mnoha dalších ohledech. Výběr je široký a prodejci, jako je společnost ETD Elektro, vám rádi poradí, co se týče designu i funkčnosti jednotlivých spotřebičů. Celou nabídku vestavných spotřebičů zmíněné společnosti si můžete prohlédnout a případně zakoupit ZDE.

Proč jsou vestavné spotřebiče lepší než ty volně stojící

  1. Vestavné spotřebiče do kuchyně jsou opatřeny stejnými dvířky jako zbytek kuchyňské linky. U zcela skrytých spotřebičů jako je lednice, mrazák nebo myčka na nádobí, tak nikdo nepozná, co se za dvířky skrývá.
  2. U spotřebičů, které mají viditelnou ovládací část (vestavná mikrovlnka, vestavná myčka nádobí, vestavná trouba, varná deska, vestavná pračka, sušička) si můžete zvolit design podle nabídky výrobce. Moderní jsou nerezové a hliníkové povrchy, ale v posledních letech se vrací i retro vzhled.
  3. Jako vestavné můžete zvolit i řadu dalších spotřebičů. Existují vestavné kávovary, vysavače, vinotéky, nahřívací zásuvky nebo vestavné odsavače par.
  4. Vestavné spotřebiče šetří místo v kuchyni, protože využívají na maximum určené místo v kuchyňské lince. Do připraveného otvoru zapadnou na milimetr přesně.
  5. Díky vestavným spotřebičům máte zjednodušený úklid kuchyně, protože nikde nejsou spáry mezi kuchyňskou linkou a spotřebičem, ve kterých by se usazovaly a vršily nečistoty.
  6. Řadu vestavných spotřebičů můžete umístit do úrovně očí. Například vestavnou mikrovlnku nebo vestavnou troubu. Vaše záda vám za to jistě poděkují a také bezpečnost při manipulaci s horkými pokrmy je o něco vyšší, než když se musíte ke spotřebičům ohýbat nebo někam natahovat.
  7. Nemusíte se omezovat umístěním trouby a varné desky na jedno místo. Vestavná trouba může být umístěna nezávisle na vestavné varné desce.
  8. Díky vestavným digestořím nebo varným deskám s integrovaným odsáváním par nebude vzhled kuchyně rušit závěsná digestoř.

Náš tip: Pomohli jsme vám udělat si jasno v tom, proč je dobré zvolit si vestavné kuchyňské spotřebiče? Pokud ano, tak je už jen na vás navrhnout si rozmístění kuchyně a jít vybírat konkrétní spotřebiče. Ale jakou značku si vybrat? S tím by vám mohl pomoci portál https://www.abcrecenze.cz/

Must Read

- Reklama -PR článek