Mořská sůl, která se přidává do koupele, vás rozhodně chytí za srdce. Díky tomu, že obsahuje 32-34 % soli tak se absolutně nedá srovnávat s poměrem soli v jiných oceánech ani mořích. Obsah soli zde totiž bývá zhruba 3-4 %. Kromě jiného obsahuje tato blahodárná sůl také 21 přírodních minerálů, které jsou pro mé tělo doslova nepostradatelné. Koupel v této soli si tak užívám každý víkend, kdy se po těžkém pracovním týdnu alespoň trochu odpočinu. Stejně tak to má i má dcera a dokonce také sestra.
Sůl z mrtvého moře si zamilovala i má sestra
Sůl z mrtvého moře si okamžitě zamilovala také má sestra, která si o této soli začala zjišťovat ještě další a další velmi zajímavé informace. Díky jsem tak navíc ještě zjistila, že blahodárnost soli z mrtvého moře je dána také tím, že mrtvé moří leží zhruba 400 m. pod úrovní hladiny samotného moře a po celý rok tu panují teploty ve výši 30-45 stupňů Celsia. Je zde také poměrně relativní vlhkost. Nakonec moři pomáhá také jedinečné sluneční záření, které na moře svítí z poměrně dlouhé optické délky, a to v nejnižším bodě, který na Zemi je. Nyní mi dává používání této soli ještě větší smysl.
Sůl z mrtvého moře do koupele je to nejlepší
Sůl z mrtvého moře do koupele je to nejlepší, co znám. Se sestrou na soli z mrtvého moře doslova ujíždíme. Kromě jiného bohatě stačí absolvovat tuto očistnou kúru pouze velmi krátce. Pobyt ve vaně s mořskou solí se doporučuje na 20 až 25 minut. K přípravě takovéto lázně navíc stačí voda s teplotou kolem 37 stupňů Celsia. Za tuto dobu vaše tělo vstřebá dostatečnou dávku minerálů z lázně a z pokožky tak odstraní veškeré nečistoty. Je to tedy naprosto perfektní prostředek k detoxikaci celého těla. Po koupeli je samozřejmě vhodné se opláchnout v rychlosti vlažnou vodou. Je to takový příjemný rituál, na který si každá žena jistě velmi brzy zvykne.
https://vaio.cz/uzasna-esence-afriky-7-nejvetsich-zajimavosti-ktere-uvidite-v-gambii/
https://bluedenim.cz/podsedaky-na-zidle-pohodli-vasich-hostu-zaruceno/
https://royalmag.cz/antibiotika-v-tehotenstvi-nejsou-zcela-bezpecne-kdy-a-jak-ohrozuji-dite/