aktualne
DomůRady a TipyKde sehnat levnou a kvalitní kosmetiku? Poradíme vám ty nejlepší portály!

Kde sehnat levnou a kvalitní kosmetiku? Poradíme vám ty nejlepší portály!

-

Dobrá kosmetika je jedním z nejdůležitějších klíčů k dlouhé a zdravé pleti i vlasů. Od toho se, jak by každá dívka i slečna potvrdila, odvíjí také to, jak moc si věříte. Jenže dobrá kosmetika ve většině zákaznic zároveň evokuje dojem, že musí být nutně i velice drahá. My vás dnes přesvědčíme o tom, že existují i obchody a slevové kódy, které rozhodně stojí za vyzkoušení!

Yves Rocher je jednou z nejlepších adres ohledně přírodní kosmetiky

Jedná se o francouzskou značku, kterou založil stejnojmenný Yves Rocher a která je až do dnešních dob stále v rukou jeho potomků. Dlouhá tradice a výroba z přírodních materiálů se podepsala na tom, že se dnes stalo Yves Rocher jednou z nejznámějších značek přírodní kosmetiky na světě. Své obchody má v desítkách států a také u nás v České republice je Yves Rocher k dostání téměř v každém větším městě.

Hlavní výhodou značky je její příjemná cena. I když totiž budete kupovat nejdražší možné výrobky, tak se stále budete pohybovat ve stovkách korun, a to kupujete přírodní kvalitní kosmetiku. Klasické sprchové doplňky nebo speciální vlasové šampony přitom stojí částky do dvou set korun. Mimo klubových slev se dá využít i slevový kód Yves-Rocher, který ještě zlevní kvalitní sortiment.

Na Notino najdete úplně všechno

Notino není jen výrobcem kosmetiky, ale především je velkým prodejcem velice kvalitní kosmetiky od nejlepších výrobců a značek. Pochopitelně i tady lze využít slevový kupón Notino s opravdu nepřeberným množstvím zajímavých slevových akcí. Portál Notino oproti Yves Rocher nabízí mnohem větší výběr a opravdu zde najdete cokoliv co můžete potřebovat pro péči o kůži, vlasy či nehty a zuby, a to nejen ohledně obecné kosmetiky, ale také kosmetiky speciální. Mnohdy dokonce i za bezkonkurenční ceny i bez využití slevových kódů!


Kosmetiku a další drogeristické zboží můžete vybrat na Shoptio.


Must Read

- Reklama -PR článek