aktualne
DomůRady a TipyVáš parfém o vás mnoho prozradí

Váš parfém o vás mnoho prozradí

-

K vaší osobnosti přispívají různé rysy. Stejně jako vaše oblečení, výběr hudby a vaše obuv, vaše vůně také definuje vaši osobnost. Parfémy jsou formulovány s ohledem na různé nálady, které odrážejí člověka. 

Pro většinu lidí to může být překvapivé, ale vůně vás definují. Existuje několik věcí, které možná nevíte o parfému, který používáte. Parfémy můžete měnit podle nálady, ale každý má své oblíbené. Oblíbená vůně o vás hodně vypovídá. 

Možná také nevíte, že za luxusní vůně nemusíte utrácet velké částky. Imitace světově známých vůní, jejichž hlavní složkou jsou kvalitní francouzské vonné esence, objevíte na webu esensino.cz. 

Kořeněné vůně

Pro ostatní jste záhadou. Hrajete trochu tvrdě, abyste se dostali, co chtěli. Možná máte drsný zevnějšek, ale ve skutečnosti tak není. Kořeněné tóny jsou často spárovány také s teplejšími květinovými vůněmi. Pokud parfém nemá obě tyto složky, zkuste parfémy vrstvit pro větší hloubku a perfektní kombinaci sladké a kořeněné. 

Svěží mořské vůně

Mořská vůně dodává pohodu a sebevědomí. Svěží vůně vás dělá silnějšími. Je uklidňující jako oceán a jednoduchá, ale příjemná. Podceňovaná, ale ne ohromující. Imitace parfémů Davidoff má všechny vlastnosti parfému, které od něj očekáváte. Přesvědčte se sami a nechte se strhnout omamnou vůní inspirovanou nespoutaným oceánem.

Dřevité a smyslné aroma

Dřevité vůně jsou oblíbené u obou pohlaví. Kořeněná vůně je na dřevitých vůních něco tajemného. Jsou zemité a vášnivé, stejně jako vy. Jsou spíše unisexové a mohou být sexy i pro muže, aniž by působili zženštile. Tím jsou tyto parfémy neotřelé, stejně jako napodobeniny parfémů Diesel.

Vůně květin se hodí ke každé ženě

Květinové vůně jsou teplé a lákavé. Obejmout někoho s vůní růže nebo levandule je něco tak uklidňujícího. Květinové vůně jsou svým způsobem univerzální, hodí se ke každé příležitosti a nikdy nejsou obtěžující pro okolí.

Must Read

- Reklama -PR článek