aktualne
DomůRady a TipyTěhotenská rolnička je symbolem těhotenství. Jak se nosí?

Těhotenská rolnička je symbolem těhotenství. Jak se nosí?

-

Nádherný šperk, který je stále oblíbenější – těhotenská rolnička. Jedná se o krásný přívěsek, který se nosí v oblasti bříška po dobu těhotenství a má několik velice pozitivních vlastností. Kromě toho je to symbol těhotenství, který vám bude opravdu slušet.

Jak a proč se těhotenská rolnička nosí

Těhotenská rolnička se nosí na nějakém delším řetízku nebo šňůrce. Měla by být dlouhá tak akorát, aby byla rolnička v oblasti bříška, a tedy co nejblíž miminku. Pokud budete vybírat nějaký delší řetízek nebo vybírat, pak počítejte s délkou zhruba 100 – 115 cm. Samozřejmě záleží také na vaší výšce.

Mexická bola je stále oblíbenější

No a proč je těhotenská rolnička oblíbená a jaké jsou důvody k tomu nosit ji na bříšku? Jedná se o symbol těhotenství a krásný šperk, který vypadá opravdu krásně a vynikne o to víc, čím je bříško větší. Styl těhotenské rolničky můžete sladit s tím, jak se oblékáte a pokud si vyberete mexickou bolu, která má otevírací klícku, pak můžete jednoduše měnit pouze barevné rolničky.

Tím, jak budete v pohybu, bude v pohybu také těhotenská rolnička. No a díky tomu bude vydávat příjemné, diskrétní cinkání, které dokážou miminka v bříšku vnímat už od 20. týdne těhotenství. Miminko na tyto zvuky velice dobře reaguje, a to dokonce i po narození, takže těhotenskou rolničku můžete využít i po narození dítěte. Pokud těhotenskou rolničku teprve vybíráte, doporučujeme mrknout na origosperky.cz, kde mají opravdu velké množství různých těhotenských rolniček a určitě si vyberete.

Must Read

- Reklama -PR článek