aktualne
DomůRady a TipyRescue Remedy nám pomohla překonat spoustu překážek

Rescue Remedy nám pomohla překonat spoustu překážek

-

Rescue Remedy, neboli také jinými slovy krizová esence pro zvířata, nám v naší rodině velmi pomáhá již řadu let. Náš pejsek Sam totiž ze srdce nenávidí silvestrovské oslavy a ani návštěvy veterináře. Obě tyto situace ho přivádí k šílenství a často bylo velmi těžké ho uklidnit vlídným slovem či pamlskem. Tento problém u nás doma panoval až do chvíle, kdy mi má veterinářka doporučila právě Rescue Remedy, tedy krizovou esenci, která vyřeší každou krizovou ba dokonce až nouzovou situaci, která je buď náhlá či nějakou dobu plánovaná. Musím uznat, že jsem s touto esencí nadmíru spokojená a Sam samozřejmě také. 

Rescue Remedy podáváme před každou návštěvou veterináře a také před silvestrovským veselím

Rescue Remedy Samovi podáváme před každou plánovanou či neplánovanou návštěvou veterinární kliniky a také před bujarým silvestrovským veselím, které je u nás na předměstí vždy velmi divoké a má poměrně dlouhého trvání. Sam se vždy po podání krizové esence velmi dobře uvolní a je klidný a vyrovnaný. Návštěva veterináře tak pro něj není tak stresující a ba naopak se s ní vždy popere velmi dobře. Stejně dobře se také vypořádává s dělobuchy a půlnočním ohňostrojem, který ho děsil na konci každého roku. Jsem ráda, že se Sam nedostává do stresových situací a že mu alespoň tímto zázračným přípravkem mohu pomoci se zbavit jeho úzkosti a strachu. 

Po podání Rescue Remedy dochází k celkovému uvolnění zvířete

Princip těchto zázračných kapiček Rescue Remedy je ten, že při podání kapek dochází k celkovému uvolnění samotného zvířete. Zvíře tak umí díky nim lépe zvládnout například bolest po pokousání jiným psem či po nějakém vážnějším úraze, umí mu překonat strach z lidí či z jiných psů anebo například z bouřky. Když jsem s kapkami měla vlastní zkušenost, velmi ráda jsem je doporučila mé sousedce, která má pejska, který trpí úzkostí při bouřce. V letních měsících je tak velmi přecitlivělý a když se přižene bouřka, začne doslova vyvádět. Sousedka dala na má slova a Rescue Remedy si pořídila. Od té chvíle je její Šimon jako vyměněný a bouřka už mu nedělá sebemenší problém. 

Must Read

- Reklama -PR článek