aktualne
DomůOvoceKompromis v posteli se nevyplatí. Buďte sobci!

Kompromis v posteli se nevyplatí. Buďte sobci!

-

Společné usínání je jednou z nejkrásnějších součástí partnerského života. Může být aleaj terčem množství hádek. Mnohdy se totiž partneři v otázce kvalitního spánku neshodnou. Problémy přitom často začínají už při vyřizování ložnice.

Matrace jako jablko sváru
Můžete se hádat o barvě malby nebo o potisku povlečení. Jsou to ale detaily, nad nimiž často pro klid v rodině mávneme rukou. Skutečné rozpory přicházejí hlavně při výběru matrace na manželskou postel. Spánkem trávíme třetinu života a jeho kvalita ovlivňuje naše zdraví, pracovní výkonnost i mezilidské vztahy. Většina z nás už proto přišla na to, že na pořádném matraci se nevyplatí šetřit. Jenže kupovat ho pro dva není jen tak. On by rád tuhý, vy se chcete vyspat v měkkém. Jeden velký nebo dvě menší? A co s tím, když se neshodnete?

Spaní bez ústupků
Dělat kompromisy při spánku se nevyplatí. Spánek je nenahraditelným zdrojem energie. I když partnera milujete, nebojte se v tomto případě být sobecký a zařídit si spaní dle svého gusta. Skvělým řešením jsou v tomto případě partnerské matrace.
Jedná se o dvě samostatné matrace, které mají každou stranu jinak tuhou a vy si tak oba můžete vybrat, co je vám příjemné. Zároveň jsou ale obě stejně vysoké a speciálně uzpůsobené tak, že se k sobě můžete pohodlně přitulit bez obav z mezery uprostřed. Velkou výhodou také je, že neucítíte pohyb partnera, pokud se v noci bude přetáčet nebo pokud bude vstávat ráno dříve. Oproti jedné velké matraci se vám s nimi navíc bude mnohem snadněji manipulovat.
Český výrobce matrací Tropico svůj nejprodávanější partnerská matrace Super Fox nabízí v akci 1 + 1. Podívejte se, kde ve vašem okolí si můžete Super Fox vyzkoušet.

Dopřejte komfortní spánek sobě i svému partnerovi. Abyste oba vyspali dorůžova každou noc.

Must Read

- Reklama -PR článek